Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-10-2010, 20:50
Awatar Kalais
Kalais Kalais jest offline
Szukający drogi

Kalais jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Reinicke Zobacz posta
No raczej... Ja chcę więcej screeeenów! :eek:
Nie no, żarcik
Ale zrobisz screeny-albo jeszcze lepiej, nagranie z walki?8D
:>
:)
Postaram się nagrać filmik, a jak nie to zrobie milion screenów, ale to dopiero rano, bo atak się zaczyna o 6:10 naszego czasu, zamierzam spać o tej porze

Cytat:
Zamieszczone przez Reinicke Zobacz posta
@UP to chyba się wstrzymam z rozwojem mojego guilda I szybko nabiję ten 50lvl, jeszcze tylko 3 poziomy zostały^^
PS. Kalais, podaj poziom potworaaa
Jeszcze nie znamy, będzie wiadomo jutro
Stare 08-10-2010, 20:55
Awatar Kalais
Szukający drogi

Exclamation

Cytat:
Zamieszczone przez Sidian Zobacz posta
Potrzebuje drobnego wyjasnienia.

Obecnie jest 50 poziomow cech. Wejscie do lochu podnosi poziomy o 1 (kazdy z nich) maksymalnie do 100 poziomu. Zalozmy, ze mam 30 poziom wszystkich trzech. Kolejny poziom kosztuje mnie x kasy i x grzybow. Wbijamy do lochu, rozwalamy moby, podnosi nam wszystkie 3 cechy na 31 poziom. Czy koszt tych cech sie zwieksza w zwiazku z tym, ze zostaly podniesione lochem? Czy to oznacza, ze jesli gildia najpierw przejdzie lochy a pozniej rozwija cechy, to bedzie zmuszona za kolejne poziomy upgrade'u placic jakas niewyobrazalna liczbe grzybow?

Dla przykladu: wejscie na 50 poziom dowolnej cechy kosztuje 125 grzybow. Jesli ta cecha zostala na poziomie 49 a potem skonczylismy wszystkie lochy (wszystkie 50), to cecha wyladuje na 99. Czy w takim wypadku koszt jej podniesienia na 100 poziom bedzie wynosil 125 grzybow, czy 370 grzybow?

Pozdrawiam,
Sidian
Też się nad tym zastanawiałem. Obawiam się, że będzie to 375 grzybów... ale na razie nadal jest napisane w US wersji że 50 to max, nie możemy nic zwiększyć. Więc możliwe, że powyżej 50 tylko lochami można zwiększać poziom. Ale to tylko mój domysł.

Jeśli tak, to chyba najlepiej czekać z wejściem do lochów, aż gildia będzie miała wszystko na 50 poziomie, bo później nie da się jej rozwinąć do poziomu 100. Ale to tylko moje domysły. Nic oficjalnego na ten temat nie znalazłem.
Stare 08-10-2010, 20:59
Reinicke Reinicke jest offline
Tajemnica wiedzy

Reinicke jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Lochy Gildii: zwiedź 50 różnych lochów wraz ze swoją gildią. Różnorodne potwory oraz boss oczekują w każdym z nich.
Za każdego pokonanego bossa lochu wszystkie trzy cechy gildii zostaną gratisowo zaktualizowane. Nowy maksymalny poziom każdej cechy wynosi 100.
Czyli będą zwiększone do 100, raczej nie tylko u nas?
Stare 08-10-2010, 21:03
Ghozbrag Ghozbrag jest offline
Szukający drogi

Ghozbrag jest na właściwej drodze
Domyślnie

A mnie się wydaje, że nie trzeba się wstrzymywać. Mój domysł jest następujący: Maxymalnie 50 poziomów ogólnie możemy rozwinąć za pomocą grzybów i złota. I jeśli np mamy wszystko na 30 poziomie, potem wbijemy 3 bossów i mamy na 33 poziomie, to za taką cenę, jaką byśmy mieli bez ów bossa, możemy i tak rozwinąć wszystko o 20 poziomów jeszcze. Mam nadzieję, że zrozumiale. Tak chyba byłoby najlogiczniej.
Stare 08-10-2010, 21:05
Awatar Kalais
Szukający drogi

Smile

Cytat:
Zamieszczone przez Ghozbrag Zobacz posta
A mnie się wydaje, że nie trzeba się wstrzymywać. Mój domysł jest następujący: Maxymalnie 50 poziomów ogólnie możemy rozwinąć za pomocą grzybów i złota. I jeśli np mamy wszystko na 30 poziomie, potem wbijemy 3 bossów i mamy na 33 poziomie, to za taką cenę, jaką byśmy mieli bez ów bossa, możemy i tak rozwinąć wszystko o 20 poziomów jeszcze. Mam nadzieję, że zrozumiale. Tak chyba byłoby najlogiczniej.
Ah, to ma sens! Zrozumiałe jest Miejmy nadzieję, że tak będzie, bo koszt 375 za ostatni poziom grzybów byłby potworny. Nie chce mi się liczyć tego, ale 375+370+365+ ... itd.
Stare 08-10-2010, 21:16
Reinicke Reinicke jest offline
Tajemnica wiedzy

Reinicke jest na właściwej drodze
Domyślnie

O ile się nie mylę, wszystko kosztowałoby jakieś 13000grzybków
Stare 08-10-2010, 21:26
Awatar Kalais
Szukający drogi

Domyślnie

Już mam ustawiony program do nagrywania Shakes & Fidget, sprawdziłem, ładnie działa. Więc jeśli walka w lochach może być obejrzana po fakcie tak samo jak walka Gildii, to jutro rano wrzucę filmik w HD na youtube :)

Ostatnio edytowane przez Kalais ; 08-10-2010 o 21:26 Powód: literówka
Stare 08-10-2010, 21:30
Awatar swirus1987
swirus1987 swirus1987 jest offline
Błądzący

swirus1987 jest na właściwej drodze
Domyślnie

będziemy dźwięczni :)
Stare 08-10-2010, 21:31
WalecBywalec WalecBywalec jest offline
Błądzący

WalecBywalec jest na właściwej drodze