Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Stare 03-01-2017, 04:18
Awatar razor
razor razor jest online
Administrator Forum
Urlop - nieobecny we wrześniu.

razor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykładem
Domyślnie Wikingowie - oglądacie?

Hej, :)

Mamy tutaj na forum jakichś fanów "Wikingów"? Jeśli tak to co sądzicie o ostatnich odcinkach? Twórcy serialu odwalają kawał dobrej roboty czy może wręcz przeciwnie?
Jeśli zaś ktoś nie miał okazji jeszcze natknąć się na ten serial to nic straconego. Zaległości zawsze można przecież nadrobić.
Ostatnio na forum niezbyt wiele się dzieje więc czemu by sobie nie pogadać i nie zmienić tego stanu rzeczy. :P

Ostatnio edytowane przez razor ; 03-01-2017 o 04:20
Odpowiedz z cytatem
Stare 03-01-2017, 10:57
Awatar Aranael
Aranael Aranael jest online
Definicja Buntu
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Daleko.
Aranael ma wiele powodów do dumyAranael ma wiele powodów do dumyAranael ma wiele powodów do dumyAranael ma wiele powodów do dumyAranael ma wiele powodów do dumyAranael ma wiele powodów do dumyAranael ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Dobry serial, klimatyczny, w dobrym klimacie. Niestety zatrzymałem się sam nie wiem dlaczego na drugim sezonie, zapewne coś mi się musiało pokomplikować. Tak czy inaczej niebawem zabieram się za nadrabianie serialu, który faktycznie potrafi wkręcić ale również jest stworzony przez stację History co daje do myślenia ponieważ sama główna postać nie jest postacią fikcyjną.
Odpowiedz z cytatem
Stare 03-01-2017, 17:05
Awatar razor
razor razor jest online
Administrator Forum
Urlop - nieobecny we wrześniu.

razor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Nadrabiaj bo naprawdę warto Ostatnie odcinki nie pozwalają się oderwać od oglądania (przynajmniej mi).
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów