Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Ogólnie

Ogólnie Tematy, których nie da się umieścić w powyższych działach, ale nie dotyczą one ani gry, ani forum.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-10-2017, 20:58
Awatar murat
murat murat jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Rzeszów
murat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykładem
Domyślnie technik logistyk

Jest ktoś z was technikiem logistyki, albo chociaż kojarzy sprawę, bo mnie to zaciekawił taki zawód (trzeba szkolę wybrać) a nie mam jakoś dużo informacji na ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Stare 12-10-2017, 21:03
Dmix Dmix jest offline
Moderator Forum
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Mazowieckie
Dmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez murat Zobacz posta
Jest ktoś z was technikiem logistyki, albo chociaż kojarzy sprawę, bo mnie to zaciekawił taki zawód (trzeba szkolę wybrać) a nie mam jakoś dużo informacji na ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
A nie lepiej poczytać na googlach opinii osób, które skończyły taką szkołę? Albo wśród znajomych popytać?
Odpowiedz z cytatem
Stare 12-10-2017, 21:13
Awatar murat
murat murat jest offline
Definicja dyskusji

murat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Znajomi uważają że to łatwy kierunek i pracę spokojnie znalazłbym w tym zawodzie po technikum, ale w praktyce to różnie może być.
Stare 13-10-2017, 22:31
Awatar Hath
Hath Hath jest offline
Szukający drogi

Miejscowość: Zawsze tam gdzie Ty
Hath jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jeśli jest to łatwy kierunek, to zapewne sporo osób go ukończy, co wiązać się będzie z dużą konkurencją na rynku pracy. Musiałbyś być naprawdę dobry, żeby to właśnie Ciebie zatrudniono. Średniaków i osób niekompetentnych nikt nie będzie traktować poważnie.

Z drugiej strony kieruj się tym co lubisz robić i co sprawia Ci przyjemność, potem patrz na zarobki. Pieniądze to sprawa drugorzędna.

Bardzo możliwe też , że w ogóle nie będziesz pracował w zawodzie w którym chcesz się kształcić lub po krótkim czasie zmienisz branże.

Tak czy inaczej wybór jakiego teraz dokonasz nie będzie determinowal całej Twojej przyszłości.
Stare 14-10-2017, 08:53
Awatar murat
murat murat jest offline
Definicja dyskusji

Domyślnie

Jeśli chodzi o dużą konkurencję to nadmienię że 8 km od domu mam lotnisk a wokół masę różnych przedsiębiorstw a co za tym idzie jest szansa na zatrudnienie.Po za tym mam miasto nieco dalej a tam pewnie też jest zapotrzebowanie na logistyków. Generalnie z tego co mi wiadomo na ten zawód jest duże zapotrzebowanie na rynku pracy.No i do tego jeszcze nieco praktyki w technikum.
Stare 14-10-2017, 09:56
Dmix Dmix jest offline
Moderator Forum
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Mazowieckie
Dmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez murat Zobacz posta
Jeśli chodzi o dużą konkurencję to nadmienię że 8 km od domu mam lotnisk a wokół masę różnych przedsiębiorstw a co za tym idzie jest szansa na zatrudnienie.Po za tym mam miasto nieco dalej a tam pewnie też jest zapotrzebowanie na logistyków. Generalnie z tego co mi wiadomo na ten zawód jest duże zapotrzebowanie na rynku pracy.No i do tego jeszcze nieco praktyki w technikum.
Dobra, odpiszę.
Skąd masz pewność, że potrzebują takowych techników? Sprawdzałeś w googlach ogłoszenia i widziałeś ich mnóstwo? Czy podjąłeś stanowisko - są lotniska, są firmy. Będą potrzebować?
To, że teraz jest takie zapotrzebowanie, nie oznacza, że będzie nadal za 3-4 lata gdy będziesz kończył szkołę.

Powtórzę się. Pogadaj z rodzicami albo znajomymi.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów