Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomysły

Pomysły Przedstaw swoją wizję rozwoju gry. Masz jakiś ciekawy pomysł? Podziel się nim z nami.

Zobacz wyniki ankiety: Czy spodobał wam się ten pomysł?
Fajny 7 87.50%
Słaby 1 12.50%
Głosujących: 8. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-07-2019, 21:43
Awatar baranek12
baranek12 baranek12 jest offline
Błądzący

Gilde: baranek12
baranek12 jest na właściwej drodze
Domyślnie Zawody/profesje

Witam, dawno mnie nie było na tym forum i wróciłem z nowym, mam nadzieję, że ciekawym pomysłem
Mam na myśl, profesji, ale nie typu nowy wojownik czy nowy mag, ale rzeczy typu np. alchemik,rybak itd.
No to zaczynam!

Żeby wybrać profesję/zawód trzeba mieć 50 lvl i zdobyć podczas questa specjalny item pozwalający wybrać klasę, item ten nazywałby się: "magiczny list"

Kiedy mamy wszystko co nam trzeba, należy wyrzucić na naszego avatara "magiczny list", wtedy w karczmie pojawia się na ścianie obiekt "tablica profesji".

Kiedy się kliknie w niego przeniesiemy się do pomieszczenie z tabelką z różnymi zakładkami...
Pojawi się nam napis, żebyśmy wybrali jakąś profesję, tylko jednorazowo...
Do dyspozycji będą:
-alchemik
-rybak
-jubiler

-Alchemik:dzięki niemu będzie można tworzyć mikstury
Będzie potrzebny item: butelka z wodą, którą będzie można kupić po 5 sztuk w gabinecie magii i item potrzebny do stworzenia mikstury np. na małą miksturę many potrzeba klejnot inteligencji, jeśli chodzi o składniki to o tym musieliby przemyśleć twórcy, także mógłby być proponowany już na forum pomysł z tworzeniem potek używający dwóch mniejszych do stworzenie średniej itd, jednak na stworzenie jednej mikstury musiałby by oddać swój czas np. na małą miksturę trzeba 10min, na średnią 15min, na dużą 20min.

-rybak: mógłby złapać trzy rodzaje ryb:ryba jaskiniowa, ryba morska, ryba legendarna...
Ryba mogłaby być sprzedana, dana na postać co dawałoby nieco mniejszy efekt niż potka( mogłaby by jednocześnie działać z potką ) i daniu jej specjalnemu npc do którego później dojdziemy...
Ale żeby złapać taką rybę byłoby trzeba mieć odpowiednie środowisko i wędkę...
środowisko byłoby to miejsce, żeby do którego trafić, byłoby trzeba kliknąć w zakładkę w tabeli z profesjami i wybrać środowisko, środowisko byłoby dostępne od odpowiedniego poziomu postaci...
Także byśmy mieli do wyboru 3 środowiska...standardowe środowisko na początek(jaskinia),2 środowisko(rajskie morze),3 środowisko(dosyć ciężkie do zdobycia, ale opłacalne o fakt, że byłoby można zdobyć w nim częściej legendarne ryby, a nazwa "Mityczne wody"), im lepsze środowisko tym można lepsze ryby złapać.
Żeby łowić jak jest się już w środowisku trzeba by było kliknąć w zakładkę "zacznij łowić", wtedy pokazał by się pasek z trudnością złapania ryby, żeby ją złapać trzeba by było utrzymać strzałkę na środku paska, jednak to nie takie bardzo łatwe zadanie...
Dobra już prawie wszystko, z rybaka została tylko kwestia wędki...
wędkę można by było kupić u wspomnianego wcześniej npc za ryby, na początku naszej przygody z rybakiem dostawalibyśmy standardową wędką...
byłoby by 3 stopnie wędki... także byłoby było by można za 1 legendarną rybę kupić losowy artefakt na naszą postać...

-jubiler: Mógłby on zrobić z wszystkich klejnotów, czarny klejnot, oczywiście byłoby trzeba kupić od sławnego npc:"Mechaniczne urządzenie" za 3 dowolne klejnoty...
Mógłby on też niepotrzebne nam czarne klejnoty niszczyć i tworzyć magiczny proszek, który ulepszał by nieco wszystkie staty TYLKO PUPILOM, na to potrzebny by było np. 3 czarne klejnoty, mógłby on też kupić u npc za trochę złota i item jak by chciał ten npc skarbiec na klejnoty( na maksymalnie 5 )

Wszystko omówione został tylko npc...
W skrócie:
sprzedawałby nam wędki,mechaniczne urządzenie, skarbiec na klejnoty( za pewne wymagania ale to znowu zależy od twórców ),magiczny wzmacniacz(wzmacniał by nieco daną miksturę, tylko jedną na 24 godziny).
Równierz dawał by nam różne misje związane z naszym fachem i także, pokazywałby nam ranking z innymi graczami z tą samom profesją co my( takie punkty było by można zdobyć za questy od niego ).

Mam nadzieję, że się pomysł spodobał chociaż napewno potrzeba wielu poprawek
Proszę o ocenianie i komentowanie, no i cześć

Ostatnio edytowane przez baranek12 ; 10-07-2019 o 20:32 Powód: Wyjaśnienie elementu
Odpowiedz z cytatem
Stare 09-07-2019, 23:32
SzaryEdek SzaryEdek jest offline
Błądzący

SzaryEdek jest na właściwej drodze
Domyślnie

Proponuję, żeby środowiska do łowienia ryb były to środowiska pupili. Można by łowić w nich tylko po zamknięciu środowiska, wiadomo też wtedy ryba z premią do której staty poleci.
Odpowiedz z cytatem
Stare 10-07-2019, 20:16
Awatar baranek12
baranek12 baranek12 jest offline
Błądzący

Gilde: baranek12
baranek12 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Też nad tym myślałem, ale wtedy wypadałoby zrobić ryby związane z danym środowiskiem, bo dziwnie by się łowiło normalne ryby w takich środowiskach
Odpowiedz z cytatem
Stare 10-07-2019, 20:55
maxim297 maxim297 jest offline
Błądzący

maxim297 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Dalem na tak ale przeciez wiadomo ze tworcy tego i tak nie wprowadza skoro nawet prostych bugow nie potrafia naprawic a co tu mowic o dodaniu czegos takiego XD
Odpowiedz z cytatem
Stare 18-07-2019, 22:04
CezCO CezCO jest offline
Błądzący

Gilde: CezCO
CezCO jest na właściwej drodze
Domyślnie

Witaj, tak jak prosiłeś o ocenianie to właśnie zrobiłem. W skrócie to trochę poprawek musiałbyś dokonać, żeby się pomysł przyjął. Więcej i wszystko (mam nadzieję, że wszystko) jest opisywane na moim filmie. Jeszcze jakieś niedomówienia to spokojnie możemy jeszcze przedyskutować
LINK: https://www.youtube.com/watch?v=20zg...ature=youtu.be
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
druid, mapa świata, sklep

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów