Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Ogólnie

Ogólnie Tematy, których nie da się umieścić w powyższych działach, ale nie dotyczą one ani gry, ani forum.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-09-2017, 17:33
Awatar murat
murat murat jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Rzeszów
murat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykładem
Domyślnie inne gry PG

Mam pytanie do was. Szczerze graliście kiedyś w Bloodmoon albo w Soccer Star i co sądzicie o tych grach pomijając aspekt braku nowości i napiszcie jak wysokie poziomy wbiliście.Ciekaw jestem waszych opinii.
Stare 04-09-2017, 18:11
Dmix Dmix jest offline
Moderator Forum
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Mazowieckie
Dmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez murat Zobacz posta
Mam pytanie do was. Szczerze graliście kiedyś w Bloodmoon albo w Soccer Star i co sądzicie o tych grach pomijając aspekt braku nowości i napiszcie jak wysokie poziomy wbiliście.Ciekaw jestem waszych opinii.
A dlaczego nie wspomniałeś o TI?
BM i SS to wierne kopie SF, grałem kilka dni (BM) bądź tygodni (SS) i mogę stwierdzić, że te projekty to klapa. Natomiast strasznie szkoda mi, że TI zostało olane - ta gra miała potencjał
Odpowiedz z cytatem
Stare 04-09-2017, 18:30
Awatar murat
murat murat jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Rzeszów
murat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Prawda ta że Bm miało również potencjał i niestety ale zostało na wczesnym etapie porzucone i nic nie jest na dobrą sprawę dopracowane A co do tiny Island jak zobaczyłem te multum kamyczków do wyklikania to mi się grać odechciało.

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów