Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Forum organizacyjne > Wszystko w jednym, czyli Gazetka SFGame

Wszystko w jednym, czyli Gazetka SFGame Inaczej zbiór i podsumowanie informacji w ciągu miesiąca z domieszką zabawy i śmiechu.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-11-2017, 13:21
MiXerek MiXerek jest offline
Zbanowany

Miejscowość: Wrocław
MiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykładem
Domyślnie Przerwa w wydawaniu gazetki.

Cześć, część Was już zauważyła, że nie pojawia się 49. numer gazetki. Spowodowane jest to wieloma czynnikami, ale głównie brakiem czasu i chęci.
W związku z tym, razem z Waterem postanowiłem przerwać wydawanie gazetki do czasu, aż na forum pojawi się nowy administrator. To on podejmie decyzję, czy gazetka będzie kontynuowana, i prawdopodobnie zabierze mi rangę.

Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory pomogli nam przy tworzeniu numerów.
Odpowiedz z cytatem
Stare 12-11-2017, 15:21
Awatar ogorkimalosolne
ogorkimalosolne ogorkimalosolne jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: owinięty kocykiem z książką i najczęściej kubkiem kisielu
ogorkimalosolne jest znany/a wszystkimogorkimalosolne jest znany/a wszystkimogorkimalosolne jest znany/a wszystkimogorkimalosolne jest znany/a wszystkimogorkimalosolne jest znany/a wszystkimogorkimalosolne jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Nie!!!
Stare 13-11-2017, 13:15
Awatar Aranael
Aranael Aranael jest offline
Definicja Buntu
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Daleko.
Aranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławę
Domyślnie

Zamiast po raz kolejny wykazywać się słomianym zapałem powinniście znaleźć osoby chętne do tego. Chociaż w sumie, po raz kolejny robić reanimację...zamknąć na stałe i nie wracać do tego pomysłu, szkoda, ale cóż zrobić.
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-11-2017, 13:41
murat
Gość

Domyślnie

Jeśli chodzi o chęci, to już niejednokrotnie chciałem pomóc w gazetce co nawet ni najgorzej mi wychodziło, ale nikt nie traktował mnie na poważnie chwilami a szkoda.
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-11-2017, 15:07
Zbanowany

MiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Jeżeli zgodzi się na to nowy administrator to zostanie otwarty nowy nabór.
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-11-2017, 15:13
murat
Gość

Domyślnie

W sumie razor już zarządził nabór, i ponoć zgłosiły się dwie osoby w tym ja.No ale niestety nie została ta kwestia wyjaśniona z wiadomych przyczyn.
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-11-2017, 15:18
Zbanowany

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez murat Zobacz posta
W sumie razor już zarządził nabór, i ponoć zgłosiły się dwie osoby w tym ja.No ale niestety nie została ta kwestia wyjaśniona z wiadomych przyczyn.
Teraz bez sensu dawać komuś rangę, jeżeli nawet nie wiadomo czy nowy admin nie zrezygnuje z wydawania gazetki. Poczekaj jeszcze te kilka tygodni. Obaj wtedy się dowiemy co dalej z gazetką.
Odpowiedz z cytatem
Stare 01-12-2017, 14:58
Awatar Ropin
Ropin Ropin jest offline
Mówiący szeptem

Miejscowość: Mazowieckie
Ropin jest nieziemsko utalentowany/aRopin jest nieziemsko utalentowany/aRopin jest nieziemsko utalentowany/aRopin jest nieziemsko utalentowany/aRopin jest nieziemsko utalentowany/aRopin jest nieziemsko utalentowany/aRopin jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Moim zdaniem gazetka jest potrzebna.
Przyciąga ludzi na forum, zawsze coś można ciekawego znaleźć.
Przerywając jej wydawanie, daliście tylko argument, do zamknięcia projektu.
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-01-2018, 09:57
Awatar lipton83
lipton83 lipton83 jest offline
Mówiący szeptem

Miejscowość: cały czas wśród was :)
lipton83 jest naprawdę dobry/alipton83 jest naprawdę dobry/alipton83 jest naprawdę dobry/alipton83 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Szkoda trochę, iż tak świetna tradycja jak wydawanie forumowej gazetki padła.Jeszcze kilka lat temu z przyjemnością czytało się wywiady z graczami, userami, brało udział w konkursach czy z uśmiechem na twarzy przeglądało się humor tudzież inne działy.
Odpowiedz z cytatem
Stare 03-02-2018, 21:08
Awatar Repeq
Repeq Repeq jest offline
MetaKrytyk

Miejscowość: Biskupiec/Olsztyn
Repeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Nie wzięło się to znikąd. Jedna sprawa to to że forum pada i wchodzi tu coraz mniej osób- chociaż widzę że "starzy wyjadacze" ostatnio wrócili, przynajmniej niektórzy- albo po prostu piszą więcej. Druga- nikomu się już tego nie chciało robić. Trochę zachodu trzeba było... A nikomu się nie chce.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów