Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Forum organizacyjne > Wszystko w jednym, czyli Gazetka SFGame

Wszystko w jednym, czyli Gazetka SFGame Inaczej zbiór i podsumowanie informacji w ciągu miesiąca z domieszką zabawy i śmiechu.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-11-2017, 14:21
Awatar MiXerek
MiXerek MiXerek jest offline
Diabełek

Miejscowość: Wrocław
MiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykładem
Domyślnie Przerwa w wydawaniu gazetki.

Cześć, część Was już zauważyła, że nie pojawia się 49. numer gazetki. Spowodowane jest to wieloma czynnikami, ale głównie brakiem czasu i chęci.
W związku z tym, razem z Waterem postanowiłem przerwać wydawanie gazetki do czasu, aż na forum pojawi się nowy administrator. To on podejmie decyzję, czy gazetka będzie kontynuowana, i prawdopodobnie zabierze mi rangę.

Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory pomogli nam przy tworzeniu numerów.
Odpowiedz z cytatem
Stare 12-11-2017, 16:21
Awatar ogorkimalosolne
ogorkimalosolne ogorkimalosolne jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: owinięty kocykiem z książką i najczęściej kubkiem kisielu
ogorkimalosolne jest wspaniałym przykłademogorkimalosolne jest wspaniałym przykłademogorkimalosolne jest wspaniałym przykłademogorkimalosolne jest wspaniałym przykłademogorkimalosolne jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Nie!!!
Stare 13-11-2017, 14:15
Awatar Aranael
Aranael Aranael jest offline
Definicja Buntu
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Daleko.
Aranael ma wiele powodów do dumyAranael ma wiele powodów do dumyAranael ma wiele powodów do dumyAranael ma wiele powodów do dumyAranael ma wiele powodów do dumyAranael ma wiele powodów do dumyAranael ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Zamiast po raz kolejny wykazywać się słomianym zapałem powinniście znaleźć osoby chętne do tego. Chociaż w sumie, po raz kolejny robić reanimację...zamknąć na stałe i nie wracać do tego pomysłu, szkoda, ale cóż zrobić.
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-11-2017, 14:41
Awatar murat
murat murat jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Rzeszów
murat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Jeśli chodzi o chęci, to już niejednokrotnie chciałem pomóc w gazetce co nawet ni najgorzej mi wychodziło, ale nikt nie traktował mnie na poważnie chwilami a szkoda.
Stare 13-11-2017, 16:07
Awatar MiXerek
Diabełek

MiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Jeżeli zgodzi się na to nowy administrator to zostanie otwarty nowy nabór.
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-11-2017, 16:13
Awatar murat
murat murat jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Rzeszów
murat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

W sumie razor już zarządził nabór, i ponoć zgłosiły się dwie osoby w tym ja.No ale niestety nie została ta kwestia wyjaśniona z wiadomych przyczyn.
Stare 13-11-2017, 16:18
Awatar MiXerek
Diabełek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez murat Zobacz posta
W sumie razor już zarządził nabór, i ponoć zgłosiły się dwie osoby w tym ja.No ale niestety nie została ta kwestia wyjaśniona z wiadomych przyczyn.
Teraz bez sensu dawać komuś rangę, jeżeli nawet nie wiadomo czy nowy admin nie zrezygnuje z wydawania gazetki. Poczekaj jeszcze te kilka tygodni. Obaj wtedy się dowiemy co dalej z gazetką.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów