Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Skargi oraz pochwały

Skargi oraz pochwały Ktoś z zarządu Cię uraził? A może Ci pomógł? Tu możesz go obgadać.

Zamknięty wątek

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-10-2017, 19:58
wiking39 wiking39 jest offline
Błądzący

wiking39 jest na właściwej drodze
Domyślnie skarga multikonto

Witam . Proszę o ukaranie zgodnie z regulaminem osoby która posługuje się następującymi kontami na s27 : <ciach>jest to osoba która nagminnie wykonuje ataki z tych kont skierowane na gracza który ma dużo zasobów w twierdzy , gdy zwracałem uwagę tej osobie i prosiłem o nieatakowanie gdyż zgłoszę to na forum otrzymałem jedynie odpowiedź że wszyscy tak grają i również jego w ten sposób multikontami atakują . Proszę o interwencję w tej sprawie gdyż robi się to bardzo irytujące i odechciewa się grać przez takie osoby . Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Dmix ; 31-10-2017 o 20:20
Stare 31-10-2017, 20:01
Awatar Melaven601
Melaven601 Melaven601 jest offline
Wychodzący z cienia

Miejscowość: Lubuskie
Melaven601 cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Masz pewność że to multikonto? Atakowanie jednego gracza nie jest zabronione.
Na forum takich rzeczy nie zgłaszamy, pisz do supportu. http://sfgame.pl/support/index.php?mode=1
Stare 31-10-2017, 20:02
Awatar murat
murat murat jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Rzeszów
murat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Zgłosić takie rzeczy należy do supportu.Tutaj na forum nikt ci nie pomoże.
Stare 31-10-2017, 20:23
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Tajemnica wiedzy
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Ile razy już tak było, że się ustawiało we dwie albo we 3 osoby atak na kogoś silniejszego? Odpowiedź jest prosta mnóstwo. Sam przeprowadzałem wielokrotnie takie natarcia i sam z takich obrywałem nie raz, nie dwa. Wystarczy się porozumieć ze swoją gildią albo nawet z innymi osobami z innych gildii i o ustalonej porze zrobić wjazd. Co innego gdy taki ktoś faktycznie się przyzna do tego, że robi samodzielnie na kilka kont.

Ostatnio edytowane przez Kuszu ; 31-10-2017 o 20:25
Stare 31-10-2017, 22:49
Awatar Repeq
Repeq Repeq jest offline
MetaKrytyk

Miejscowość: Biskupiec/Olsztyn
Repeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez wiking39 Zobacz posta
gdy zwracałem uwagę tej osobie i prosiłem o nieatakowanie gdyż zgłoszę to na forum otrzymałem jedynie odpowiedź...
To żeś mu pojechał. Groził Ci ktoś kiedyś że pobije Cię kablem bezprzewodowym? No właśnie... My na forum nic nie zrobimy, nic, zero. Musisz zgłosić to do obsługi gry. Poza tym jakie masz dowody że to multi? Że kilka osób ciągle Cię atakuje? Żaden dowód, Kuszaty wspominał o rajdach na dane osoby. Także powiedzenia.
Stare 02-11-2017, 18:47
wiking39 wiking39 jest offline
Błądzący

wiking39 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Dziękuję poszło do supportu . proszę o zamknięcie tematu
Zamknięty wątek

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów