Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-11-2018, 23:31
kakademona kakademona jest offline
Błądzący

kakademona jest na właściwej drodze
Domyślnie Różne wartości dodatku do statystyk

Siema, właśnie zauważyłem bardzo dziwną sprawę u siebie na koncie, której nie potrafię sam sobie wytłumaczyć. Mianowicie chodzi o bonus do statystyk z ekwipunku, skoro mam same rzeczy, które dają trzem lub pięciu statystykom bonus, każdy bonus u kowala jest taki sam do każdej statystyki, i kryształ działa tak samo do każdej równo, to czemu u diabli mam różne wartości dodane? Najgorsze jest to, że policzyłem to właśnie ręcznie i bonus wynosi 9881 ale zgadza się tylko w przypadku szczęścia. Inteligencja i wytrzymałość są zaniżone o ponad 700 punktów!! Przecież razem z bonusem to prawie 1000 punktów statystyk, może mi ktoś to wyjaśnić?

Ed.1
Trochę policzyłem i generalnie jeszcze dziwne jest to, że przełączając wersje gry do wersji Remastered statystyki są identyczne, jednak ilość punktów dodanych z ekwipunku jest większa i równa szczęściu w normalnej wersji, różni się natomiast premia tymczasowa, która o dziwo w wersji Remastered jest mniejsza mimo większej ilości punktów dodanych z ekwipunku.

Jeżeli ktoś rozumie moje wypociny i zna odpowiedź będę wdzięczny, nie wiem czy to jest wiedza, której nie posiadam, czy jednak błąd gry, który sam się maskuje nawet pod nową wersją tejże odsłony.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez kakademona ; 10-11-2018 o 00:45
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
błąd, pomoc, problem, rozwiązanie, statystyki

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów