Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Gry

Gry Wszelkie informacje dotyczące gier, tych starych i nowych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-08-2013, 01:15
lidii lidii jest offline
Mówiący szeptem

Gilde: Wojownik
lidii niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Zapomniałem o gothicu! Ile to ja godzin w to wlozylem... :)
Również zeus pan olimpu z dodatkiem bardzo wciagajacy,ale zgubiłem już dawno płytkę .
Oraz moje kochane Settlersy! Dużo osób na pewno grało.
400+ 17.01.14r 700+ 22.01.14r
500+ 20.01.14r
600+ 21.01.14r
Odpowiedz z cytatem
Stare 31-08-2013, 09:49
milusia milusia jest offline
Błądzący

milusia jest na właściwej drodze
Domyślnie

hmmm ciężki wybór, ale zacznijmy od początku:
Starcraft - w wydaniu na automaty i 8-bitowce, chociaż klony są i teraz bardzo popularne
Colony - na Amigę - od tego się zaczęło, na silniku tamtej gry oparta jest i S-F
była taka gierka w której zbierało się diamenciki Bulder Dash bodajże
Warcraft oprócz ostatniego
Red Alert
Starcraft 1 i 2 mowa oczywiscie o gierce na PC
Earth obie częsci
Commandos 1 i 2
Age of Empire 1 i 2 trójka już nie
obecne gierki są klonami tamtych lub ich zmodernizowanymi remake`mi

ale najbardziej lubię pokerka na "fanty" z wychowawczyniami
Odpowiedz z cytatem
Stare 31-08-2013, 10:05
Awatar Kamil12345
Kamil12345 Kamil12345 jest offline
Wzór mądrości

Gilde: Aaaamm - mag s8
Kamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Bardzo fajnie wspominam:
- Deluxe Ski Jump 2.1
- Alien Nations 1 jak i 2 część
- Settlers 2
- Zeus Pan Olimpu jak i Posejdon Bóg Atlantydy
- Counter Strike 1.6
- GTA Vice City
- Call of Duty 2
- Civilization 2
- Sąsiedzi z piekła rodem
- Speedway Liga
Z nowszych to GTA 4. Zapewne więcej było tytułów ale nie mogę sobie teraz nic więcej przypomnieć.

Aaaamm [Team of Death]
(s8, mag, 313 lvl i ciągle rośnie)
Odpowiedz z cytatem
Stare 31-08-2013, 11:24
Rep
Gość

Domyślnie

Ale spamowisko się zrobiło... prosiłem Was o KILKA GIER. Z UZASADNIENIEM dlaczego akurat te. Taka sugestia.

EDIT: i nie, to nie do wszystkich napisałem.

Ostatnio edytowane przez Rep ; 31-08-2013 o 11:27
Odpowiedz z cytatem
Stare 31-08-2013, 11:33
Awatar Virrun120
Virrun120 Virrun120 jest offline
Pomocna dłoń

Virrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Twierdza Krzyżowiec - była to pierwsza strategiczna gra, w jaką grałem. Włożyłem wiele godzin w rozgrywkę, nigdy też nie zapomnę specjalnej gry online. Szybki rozwój królestwa, błyskawiczne tworzenie wojsk i do boju. :)

Counter Strike 1.6 - najlepsze FPS na świecie, zacząłem grać 3 lata temu, a dalej mnie przyciąga. Zawsze można wyładować złe emocje w tej grze.

Wings of Honour - Battles of the Red Baron - stare walki powietrzne, latasz samolocikiem, wykonujesz misje, czasem kogoś zestrzelisz, innym razem coś zbombardujesz. Pasjonuje mnie :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 31-08-2013, 16:09
desso desso jest offline
Zbanowany

Gilde: Mag-182 lvl (s.7)
desso jest na właściwej drodze
Domyślnie

Fifa08-z dodatkiem MPPl.
Call of duty I
Gorky 02
Iron Storm
Odpowiedz z cytatem
Stare 31-08-2013, 19:25
Ninja1 Ninja1 jest offline
Błądzący

Ninja1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

1. Delta Force Helikopter w Ogniu + dodatek Team Sabre. Gra z polskim dubbingiem wyszła w 2004 roku. Grę zakupiłem z gazetką dość znaną: Play'em.
Grę polubiłem za dużą ilość misji (około 25) i za tryb rozgrywki sieciowej.
2. Fifa 2007 kupiłem w ciemno coś o piłce no i cóż, spodobała mi się.
3. Medal of Honor 3m wersja demo, była razem z Deltą.
No i z tych dość znanych teraz to tyle.
A teraz coś o czym nie słyszała większość z Was TETRIS na komputerze ATARI.

Ostatnio edytowane przez Ninja1 ; 31-08-2013 o 19:34
Odpowiedz z cytatem
Stare 31-08-2013, 20:53
Awatar kubalobo9707
kubalobo9707 kubalobo9707 jest offline
Szukający drogi

Gilde: kubalobo9707 (s13), Zbignieff (s2), FrodoBaggins (s10), Pan Józek (s14), Drummer (s24), Thrud (s4)
kubalobo9707 jest na właściwej drodze
Domyślnie

1.Gothic I, II z dodatkiem Noc Kruka - W te gry grałem bardzo długo. Strasznie mnie wciągnęły. Te "godziny" eksploracji, czasami bardzo śmieszne dialogi postaci Jeżeli ktoś nie grał w Gothica, to powinien w końcu zacząć grać

2. Zeus Pan Olimpu Złota Edycja - Znakomita strategia, bardzo mnie wciągnęła. Sporo misji, edytor, bogowie, wojny, handel. Jest tyle zalet... Polecam

3. Disciples II Powrót Galleana - W tą grę grałem dość dawno, będzie już z 7 lat. Najbardziej spodobał mi się system upgrade'owania jednostek. Mamy do wyboru 4 rasy, którymi możemy przejść 8 różnych sag. Oczywiście są też normalne misje. Potrafiłem przesiedzieć cały dzień przy tym. Szkoda, że przez to częste granie wybuchła mi płyta z grą

4. Prince of Persia Piaski Czasu, Dusza Wojownika, Dwa Trony - Ta seria jest po prostu genialna. Jeżeli ktoś z was nigdy nie grał w żadną część, polecam zacząć od początku, czyli Piasków Czasu. Fabuła jest bardzo ciekawa, system walki jest jednym z najlepszych, jakie spotkałem w grach.

5. The Settlers IV Złota Edycja - Jak widzicie lubię strategie. Ta gra jest jedną z lepszych. Dlatego dałem ją do Top5. Ogólnie podoba mi się system zbierania zapasów, operowania osadą, walka także wygląda fajnie. Jest dość dużo misji, które wbrew pozorom przechodzi się długo.
Odpowiedz z cytatem
Stare 31-08-2013, 23:49
evo13 evo13 jest offline
Błądzący

evo13 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Moje ulubione to :

Counter strike 1.6 - No bo jak tego nie lubić ? Niesamowicie grywalna gra , wciąga na długie godziny i jest prosta . Poza tym tutaj nie ma sytuacji gdzie jakiś pros niszczy w pojedynke cały przeciwny team gdyż rozgrywka jest zbalansowana dla każdego gracza . + za dużo dobrych modów .

Gothic 1 , 2 + noc kruka i 3 - 1 i 2 Za wysoką grywalność , przyjemną grafike , świetny klimat i śmieszne dialogi . Wręcz legendarne RPG-i . Jeśli chodzi o trójke to pomimo gorszego klimatu dawała nam kilkukrotnie większy świat i ogromną ilość zadań .

Warcraft III The Frozen Throne - Zagrywałem się w to głównie w szkole (na kole informatycznym praktycznie tylko graliśmy ) razem z kolegami ale i przeszedłem sporą część kampanii . Bardzo grywalna , z świetną kampanią i dużymi możliwościami edytowania rozgrywki (mnóstwo map "do zabawy")
Odpowiedz z cytatem
Stare 08-09-2013, 19:14
Awatar MyLittleBrony
MyLittleBrony MyLittleBrony jest offline
Błądzący

MyLittleBrony jest na właściwej drodze
Domyślnie

Nr.1 Jest zdecydowanie cała trylogia Mass Effect, świetny wątek fabularny (jako tako), kupa wątków pobocznych dodających dużego smaku do fabuły, niebanalni bohaterowie - postacie które towarzyszą Shepardowi mają rozbudowane osobowości i można z nimi mieć różne relacje - możliwości prowadzenia dialogów umożliwiają doprowadzenie do nienawiści czy przyjaźni czy miłości. Do tego od gracza zależy to czy oni przeżyją czy nie, od tego jak gra a ich śmierci zmieniają nieco bieg fabuły - nieliniowość.

http://www.youtube.com/watch?v=ro4P-...eature=mh_lolz

edit:

Zapomniałem wspomnieć również o wyśmienitym The Walking Dead :)

Ostatnio edytowane przez MyLittleBrony ; 08-09-2013 o 19:22
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów