Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Zamknięty wątek

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-06-2017, 15:51
Bibkopek Bibkopek jest offline
Błądzący

Bibkopek jest na właściwej drodze
Domyślnie Kontratak w Twierdzy

Czesc,
Czytalem poradnik na tym forum dot. kontrataku w Twierdzy, aby atakowac taką twierdze, ktora nie ma jak sie bronic i jest duzo łup poprzez opcje "kontratak". Problem w tym, ze kiedy wchodze w wiadomosci, klikam w wygrany atak(tam, gdzie mialem duzy lub przy uzyciu 1-2 żołnierzy) to nie mam opcji "kontratak", a mam tylko przy przegranych ktore sa nie do wygrania. Czym to jest spowodowane? Dodam, ze gram na telefonie.
Stare 16-06-2017, 16:14
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Otwarty umysł
Zasłużony dla forum

Gilde: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Kontratak jak sama nazwa wskazuje polega na tym, że wyprowadzasz kontrę z obrony. Dla tego taktyką na grę z kontr jest 0 obrona i jak najniższa fortyfikacja tak aby wchodzili do Ciebie inni.
Stare 16-06-2017, 16:21
Okko Okko jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Okko jest nieoszlifowanym diamentemOkko jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Bibkopek Zobacz posta
Czesc,
Czytalem poradnik na tym forum dot. kontrataku w Twierdzy, aby atakowac taką twierdze, ktora nie ma jak sie bronic i jest duzo łup poprzez opcje "kontratak". Problem w tym, ze kiedy wchodze w wiadomosci, klikam w wygrany atak(tam, gdzie mialem duzy lub przy uzyciu 1-2 żołnierzy) to nie mam opcji "kontratak", a mam tylko przy przegranych ktore sa nie do wygrania. Czym to jest spowodowane? Dodam, ze gram na telefonie.
Kontratak jest dostępny w raportach, w których ktoś Ciebie atakuje, a nie ty kogoś.
Gdy ktoś zaatakuje twoją twierdzę, to możesz użyć kontrataku, by go zaatakować i niejako "zemścić" się za taki atak.
Zamknięty wątek

Tagi
atak, problem, twierdza

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów