Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Zamknięty wątek

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-01-2017, 20:57
doss doss jest offline
Błądzący

doss jest na właściwej drodze
Exclamation Problem z usunięciem postaci

Witam , kiedyś założyłem sobie konto na s3 tylko zeby zobaczyc jaka topka ma lvle , na tym koncie bym bardzo dziwny nick po prostu walnalem w klawiature i cos wyszlo xd z hasłem to samo , teraz to konto lezy i na nim nie gram . E-mail pamiętam hasła nie a więc klikam w takie coś gdzie wysyła mi na e-mail nowy kod . Nowe hasło dochodzi ale jest problem bo jest zły i nie mogę usunąc konto bo pisze ze hasło jest złe męcze sie z tym juz od pewnego czasu!.
Tak na pewno pisze z małej litery :)

Z góry dziękuje za pomoc
Stare 02-01-2017, 21:17
Awatar YUNO DDL
YUNO DDL YUNO DDL jest offline
Definicja dyskusji

YUNO DDL jest naprawdę dobry/aYUNO DDL jest naprawdę dobry/aYUNO DDL jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Nie do końca rozumiem.

Sprawdź na mailu wiadomość powitalną od Shakes'a. Tam będzie Twój nick. Skopiuj go, wklej wpisz byle jakie hasło - wyskoczy błąd, wpisz znowu byle jakie hasło - wyskoczy opcja przywracania poprzez e-maila. Wpisz e-mail, przyjdzie hasło. Wpisz nick skopiowany, wklej hasło i się zaloguj. Jeżeli wejdzie, to ok, wszystko fajnie. Później wychodzisz do ekranu logowania (ta ruletka postaci), klikasz "Zarządzaj", po czym klikasz "X". Tam będziesz miał opcję do odhaczenia "Usuń postać również z serwera". Odhaczasz i klikasz "Ok". Później wpisujesz hasło to, które przyszło Ci na e-mail i klikasz ok. Po czym wpisujesz swój adres e-mail (to, na którym jest konto) i klikasz ok. I wszystko powinno pójść gładko.

Jeżeli zaś to nie wyjdzie, to pamiętaj, że możesz zostawić to konto i założyć nowe, ponieważ nie masz z niego żadnych korzyści na swoją postać (farmienie złota, czci, nabijanie orderów etc.). Najlepiej jak założysz nowe konto, to wyślij wiadomość do obsługi poprzez kliknięcie zębatki obok loga gry i kliknięcie odnośnika "Obsługa". Napisz tam, że masz nowe konto, tamtego niestety nie możesz usunąć i nie masz do niego dostępu oraz nie będziesz czerpać żadnych korzyści.

No to to by było na tyle :dash:
Stare 02-01-2017, 21:28
doss doss jest offline
Błądzący

doss jest na właściwej drodze
Domyślnie

chodzi o to że to jak przychodzi mi nowe hasło to ono nie działa , ale zrobie jak mówisz napisze do nich ze nie korzystam z tego konta itp
Stare 02-01-2017, 21:29
Awatar YUNO DDL
YUNO DDL YUNO DDL jest offline
Definicja dyskusji

YUNO DDL jest naprawdę dobry/aYUNO DDL jest naprawdę dobry/aYUNO DDL jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez doss Zobacz posta
chodzi o to że to jak przychodzi mi nowe hasło to ono nie działa , ale zrobie jak mówisz napisze do nich ze nie korzystam z tego konta itp
Za dużo razy poprosiłeś o przypomnienie pewnie i wdał się spam. Nie przypominaj już hasła wejdź za godzinę/dwie i wpisz hasło, które przyszło jako ostatnie.
Stare 02-01-2017, 21:56
Awatar Repeq
Repeq Repeq jest offline
MetaKrytyk

Gilde: Witness na w35
Repeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Ludzie... Jak wysyłacie przypomnienia hasła to wyślijcie raz i poczekajcie nawet te kilkadziesiąt minut jak trzeba a nie wysyłacie jedno za drugim i się dziwicie że nie wchodzi
Zamknięty wątek

Tagi
konto, problem, usuniecie

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów