Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-11-2016, 13:25
M7854 M7854 jest offline
Błądzący

M7854 jest na właściwej drodze
Exclamation [Problem z logowaniem]

Witam mam problem z zalogowaniem się na konto otóż grę pobrałem na tablet ale po ostatniej aktualizacji rozdzielczość się popsuła przez co nie widać lewego menu i ilości monet w grze wiec myślę odłączę konto od gry play, było powiadomienie że będzie potrzebne hasło ok kilkam odłącz konto i wpisuje hasło i wyskakuje mi błąd hasło nie prawidłowe czy chcesz je przypomnieć przez e-maila hym nie trzeba było maila przy logowaniu przez tablet ale wpisuje ten który mam zalogowany na tablecie od googla ale wyskakuje że nie prawidłowy email. Czy jest szansa na odzyskanie konta?
Stare 12-11-2016, 14:58
Awatar Repeq
Repeq Repeq jest offline
MetaKrytyk

Gilde: The Witness, serwer 35.pl
Repeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Instrukcja jak ustawić adres e-mail/hasło na STEAM oraz Google Games. Działaj wg tego i później powinno być z górki

Ostatnio edytowane przez Repeq ; 12-11-2016 o 14:59
Stare 12-11-2016, 15:49
M7854 M7854 jest offline
Błądzący

M7854 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Repeq Zobacz posta
Instrukcja jak ustawić adres e-mail/hasło na STEAM oraz Google Games. Działaj wg tego i później powinno być z górki
I tu problem ponieważ odłączyłem konto od google przez zrobieniem hasła i emaila wiec jedyne co mam w zarządzaj to "Ustaw hasło" którego nie posiadam a każe mi podać już aktualne na dole w poście pisze "Proszę pamiętać, aby NIE ODŁĄCZAĆ POSTACI OD STEAM/GOOGLE GAMES przed ustawieniem adresu e-mail oraz hasła! " no i tu problem pisałem do spupportu ale z czytałem że w większości przypadków nie odzyskują kont :/
samych grzybków nie kupowałem bo jednak to nie na moją kieszeń

Ale za samą instrukcję dziękuje bo moje pierwotne konto własnie zachasłowałem na wypadek właśnie powórzenia się mojego idiotycznego "nic nie zepsuje będzie lepiej..."

Ostatnio edytowane przez M7854 ; 12-11-2016 o 15:55

Tagi
brak, gry play, hasła, logowanie, problem

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów