Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-10-2015, 15:14
PatrixDoGry PatrixDoGry jest offline
Błądzący

PatrixDoGry jest na właściwej drodze
Unhappy Przejęcie gildi

Cześć. Nie grałem w SF'a jakieś 3 miesiące i kiedy wróciłem gildia jest cały czas AFK. I mam pytanie : czy można przejąć tą gildię z uwagi na bardzo długą nieobecność? Nie chciałbym z niej odchodzić, bo wpłaciłem jako jedyny golda i ją rozwijałem. Serwer 32.

Pozdrawiam
Stare 24-10-2015, 16:34
Awatar TakToJa
TakToJa TakToJa jest offline
Definicja dyskusji

Gilde: s4.pl 335lvl Oloiwojo
TakToJa jest wspaniałym przykłademTakToJa jest wspaniałym przykłademTakToJa jest wspaniałym przykłademTakToJa jest wspaniałym przykłademTakToJa jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

1) Musisz być oficerem.
2) Przywódca musi się nie logować od trzech tygodni.
Tyle.
Jak tylko ty wpłacałeś złoto, to to i tak nie może być dobrze rozwinięta gildia, znajdź sobie lepszą po prostu.
Stare 25-10-2015, 17:12
Awatar KoldyTheZ11Pro
KoldyTheZ11Pro KoldyTheZ11Pro jest offline
Definicja dyskusji

KoldyTheZ11Pro niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Jak wszyscy członkowie w gildii są nie aktywni już jakiś czas, a ty w gildii nie jesteś oficerem, to napisz do obsługi.
Stare 25-10-2015, 17:23
Awatar sztach
sztach sztach jest offline
Sum
Pogromca labiryntu

Gilde: s31, s33 - ~370lvl
sztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkim
Domyślnie

z tego co wiem już nie trzeba być oficerem, miałem ten sam problem po miesiącu przywódca się nie logował i nikt nie mógł go zdegradować, po prostu zmień gildię, pozdrawiam

@edit oficerzy też nie mogli zdegradować
Stare 25-10-2015, 23:10
Awatar gruby125
gruby125 gruby125 jest offline
Nietykalny

Gilde: Ledwo żywa/Ledwo uczęszczana (niepotrzebne skreślić)
gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Jeżeli więcej niż 5 graczy regularnie "afczy" polecam zmianę gildii. A jeśli nie, cóż zawsze kto inny może być przywódcą, bo o ile dobrze pamiętam można obalić przywództwo tylko jako oficer, no chyba że od aktualizacji wszechczasów, uległo to zmianie.

"Życie jest jak gra w pokera. Jeden niewłaściwy ruch i tracisz wszystko"
Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".

Tagi
afk, gildia, problem, przejęcie gildi

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów