Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Kosz

Kosz Wszystkie tematy i posty łamiące regulamin przenoszone są tutaj.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-08-2011, 20:54
Awatar Archi
Archi Archi jest offline
Łowca Jeleni

Archi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkim
Domyślnie

-To wiele wyjaśnia. Takie demony to naprawdę rzadkość. *Wziął łyk piwa, po którym nastała krótka cisza. Aby ją przerwać kolejny raz odezwał się.*
-A tak ogólnie to co porabiasz? Jakiś wędrownik, kucharz, czy coś w ten deseń?
Stare 25-08-2011, 20:55
Awatar Philippa
Philippa Philippa jest offline
Wychodzący z cienia

Gilde: Diabeł w skórze człowieka
Philippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

- Trafilam tu przypadkiem, ale chwila wytchnienia sie przyda -powiedziala tym samym tonem co poprzednio, nalewajac sobie piwa i biorac lyka zlocistego trunku- A ty? -spytala troche milej
Stare 25-08-2011, 20:58
Awatar Amneris
Amneris Amneris jest offline
Błądzący

Gilde: s20 Amneris
Amneris jest wspaniałym przykłademAmneris jest wspaniałym przykłademAmneris jest wspaniałym przykłademAmneris jest wspaniałym przykłademAmneris jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

'Nie jest z niej miła rozmówczyni' - myśli elfka. Wyciąga zza lady kiść winogron i odrywa kulkę, oglądając ją z każdej strony odpowiada:

-Przybyłam tutaj już jakiś czas temu z dalekich krain, mieszkam w tej karczmie odkąd tutaj jestem. Klucze do pokoi wiszą zaraz obok baru, więc śmiało można się nimi częstować. - po czym wrzuca sobie winogrono do ust.
Stare 25-08-2011, 21:00
Awatar Varulv
Varulv Varulv jest offline
Definicja dyskusji

Varulv jest naprawdę dobry/aVarulv jest naprawdę dobry/aVarulv jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

-Kucharzyłem jakiś czas temu w karczmie nieopodal -odpowiedział smutno -lecz niemal straciłem tam życie, a karczma została zamknięta. Dwa tygodnie w śpiączce. Teraz szukam przytulnego kąta, gdzie mógłbym odpocząć kilka miesięcy, nim wrócę do ojczyzny -odpowiedział, czując, że za bardzo się rozgadał. Zamyślił się chwilę, popijając piwo. Opowiadać jeszcze? Po chwili z tego zrezygnował. Demonowi nie może ufać.
-A co sprowadza Ciebie na to odludzie? -zapytał po chwili.
Stare 25-08-2011, 21:02
Awatar Philippa
Wychodzący z cienia

Philippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

- Dobrze wiedziec -przytaknela, popijajac piwo- teraz chyba moja kolej, prawda? -spytala, zwieszajac glowe.
Stare 25-08-2011, 21:08
Awatar Amneris
Amneris Amneris jest offline
Błądzący

Gilde: s20 Amneris
Amneris jest wspaniałym przykłademAmneris jest wspaniałym przykłademAmneris jest wspaniałym przykłademAmneris jest wspaniałym przykłademAmneris jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

-Opowiadaj jeśli tylko masz na to ochotę. Dobry ze mnie słuchacz, więc z chęcią wysłucham Twojej opowieści. - odpowiada elfka, ciągle przegryzając winogrono, po czym zamyśla się na kilka sekund i dopowiada szybko: -Do niczego zmuszać Cię nie będę jednak! - uśmiecha się.
Stare 25-08-2011, 21:11
Awatar Archi
Archi Archi jest offline
Łowca Jeleni

Archi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkim
Domyślnie

-Widzisz to? *Demon pokazał świeże ranę na przedramieniu. Była to długa, czerwona rysa.*
-Wilki... całe stado wilków. Szukałem pewnego drzewa, by je ściąć. Nie znalazłem, ale za to wilki mnie znalazły. Musiałem uciekać. *Widocznie lata, w których niechętnie opowiadał o swoich porażkach dawno minęły.*
Stare 25-08-2011, 21:12
Awatar Holibus
Holibus Holibus jest offline
Szukający drogi

Holibus cieszy się dobrą reputacjąHolibus cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Elf w końcu wyszedł z kuchni z pyszną ciepłą kuropatwą i po chwili zauważył ile osób nowych przybyło zanim skończył i powiedział-Witajcie nowi przyjaciele-Po czym wyruszył do ciemnego kąta karczmy w którym jest niewidoczny i zaczął jeść oraz popijać piwem-
Stare 25-08-2011, 21:14
Awatar Varulv
Varulv Varulv jest offline
Definicja dyskusji

Varulv jest naprawdę dobry/aVarulv jest naprawdę dobry/aVarulv jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

-Co? -krasnolud poderwał się raptownie i wyciągnął topór. Żarzący się czerwienią napis na obuchu nie był o dziwo magiczny, a wykonany przez krasnoludy. -Wilki tutaj?! -czuł na sobie spojrzenia wszystkich w karczmie, jednak nie przejmował się nimi wcale. -Wybacz, towarzyszu, świetnie się gadało, jednak muszę Cię opuścić! -nie płacąc, a w dodatku upuszczając kufel wybiegł z karczmy.
Stare 25-08-2011, 21:17
Awatar Philippa
Wychodzący z cienia

Domyślnie

- Czasem jednak warto otworzyc do kogos gebe -odpowieziala na wpol milo, i zamyslila sie na chwile- Opowiem Ci skrocona wersje -rzekla wreszcie- Latwego zycia nie miala, biologiczni rodzice sa mi nie znani, a macocha wyrzadzila mi wielka krzywde. Ojczym gwalcil przez dwa lata, potem omal nie splonelam w pozarze domu, z ktorego uratowal pewien mezczyzna, co z duma nazywalam go bratem -smiechnela sie na sama mysl o nim, po czym wziela lyka piwa- Pozniej przeszedlam mala mutacje, ale nie wyjawie Ci szczegolow. Przysiegalam pod tym kontekstem. -skonczyla swoj monolog dopijajac resztke zlocistego trunk- wyjawic Ci me oblicze? -spytala sciszajac glos

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów