Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Kosz

Kosz Wszystkie tematy i posty łamiące regulamin przenoszone są tutaj.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-08-2011, 15:26
Awatar Archi
Archi Archi jest offline
Łowca Jeleni

Archi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkim
Domyślnie

-Coś mi się zdaje, że to moja wina, że Kaj wyjechał. Rozmawialiśmy w cztery oczy i mówiłem mu o moich wyprawach. Kaj mówił, że podróżował tylko za pieniądzem. Moje wyprawy były inne - chciałem posiąść wszelką wiedzę. Opowiadałem mu o wszystkich stworzeniach jakie widziałem, a on zapragnął je ujrzeć na własne oczy. Ale teraz nic z tym nie zrobimy... Wyruszył i nie wiadomo czy jeszcze tu wróci.
Stare 05-08-2011, 15:29
Awatar Philippa
Philippa Philippa jest offline
Wychodzący z cienia

Gilde: Diabeł w skórze człowieka
Philippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

-no cóż, musi się znów nacieszyc życiem- uśmiecha sie lekko na wspomnienie ostatniej nocy, po czym wykręca bluzkę. Na podłogę leci resztka wody
Stare 05-08-2011, 15:36
Awatar Archi
Archi Archi jest offline
Łowca Jeleni

Archi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkimArchi jest znany/a wszystkim
Domyślnie

-No, ale ten eliksir nieśmiertelności chętnie bym zażył. Niestety nie pochodzę ze szlachetnego rodu i nie mam wrodzonej nieśmiertelności. A co do radości z życia, to im większą wiedzę się posiada, tym jest trudniej. Chcesz wiedzieć więcej i jeszcze więcej, a to spokoju nie daje. Ja już do tego przywykłem. *powiedział uśmiechając się do rozmówczyni.*
Stare 05-08-2011, 15:39
Awatar Philippa
Wychodzący z cienia

Philippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

-Prawda, prawda, ale nie taka święta-śmieje się-Ja bym raczej nie chciała, gdybym go zarzyła, a potem kogoś pokochała. Tak szczerze, to musiałabym patrzeć jak on umiera...
Stare 05-08-2011, 15:44
Awatar Archi
Archi Archi jest offline
Łowca Jeleni

Domyślnie

-I tak niektóre mroczne elfy, te ze szlachetnych rodów są nieśmiertelne. Miałbym z kim gadać. A jeśli chodzi o miłość to wśród mrocznych elfów jest zupełnie inaczej. My nie kochamy. Nie potrafimy. Przynajmniej tak jak robią to ludzie czy wysokie elfy. To skomplikowana sprawa....
Stare 05-08-2011, 15:46
Awatar Philippa
Wychodzący z cienia

Domyślnie

-Wszystko jest skomplikowane, tylko nie wszystko w takim stopniu jak miłość. To jedna z najbardziej porąbanych rzeczy - opiera głowę o rękę- Wiesz, po rozmowie z tobą wrócił mi humor
Stare 05-08-2011, 15:51
Awatar Archi
Archi Archi jest offline
Łowca Jeleni

Domyślnie

-Miło mi... *Uśmiechnął się, spuścił głowę w dół i zacisnął pięść.*
-Ileż to ja przyjaciół straciłem, ile osób, na których mi zależało poświęciłem, by spełnić marznie, które i tak się nie spełni. Bycie mrocznym elfem jest ciężkie... Chociaż bycie demonem pewnie też nie jest łatwe. Czasami chciałbym się pozbyć duszy i wędrować po świecie bez bólu, bez cierpienia...
Stare 05-08-2011, 15:57
Awatar Philippa
Wychodzący z cienia

Domyślnie

-Oj, Archi...-podchodzi do niego i go przytula -A jakie jest twoje marzenie, jeżeli można wiedzieć?
Stare 05-08-2011, 16:01
Awatar Archi
Archi Archi jest offline
Łowca Jeleni

Domyślnie

-Można, można. Chciałem posiąść wszelką wiedzę na tym świecie. Wiedzieć wszystko o wszystkim, potrafić rozróżnić każdą roślinę, każde stworzenie, rzucać czary, które się mędrcom nie śniły. *Po tych słowach jego oczy stały się wilgotne. Mroczne elfy nie umiały płakać, a nawet jeśli to nigdy by się nie przyznały.*
-A ty? Masz jakieś marzenie?
Stare 05-08-2011, 16:03
Awatar blue
blue blue jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Gilde: ---
blue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

- Niewiedza jest czasem zbawienna. -cichutko powiedział.

MLP FAN

20 % cooler

Tagi
ale spam w tagach..., bogvar - tarotan, danko mocno śmierdzi rybą, danko śmierdzi rybą, danko- thines xd, dno, gsokol :dd online, holibus-holibus, master shedow pl - gitran, matius22 - matius, mefi - seraventiis or ser, nililia- nililia xd, varulv-varulv, zeref - tallamir

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów