Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Kosz

Kosz Wszystkie tematy i posty łamiące regulamin przenoszone są tutaj.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-07-2011, 09:52
Awatar Kaj
Kaj Kaj jest offline
Piszący przeznaczenie
Zasłużony dla forum

Gilde: Kajtuś Czarodziej
Kaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Karczmarz szybko podał kelnerowi samogon, najmocniejszy, jaki znalazł, własnej roboty, ale o tym już nie wspomniał, i wskazał mu mrocznego elfa, który bawił się magią. Wymagało go obsłużyć.
- Ta szrama to niezwykle wielka pamiątka po bitwie! Musiało ją stworzyć naprawdę porażające monstrum. Ja sam kiedyś sporo podróżowałem i walczyłem, jednak teraz osiadłem w karczmie. Chciałbym znowu poszukać przygody, jednak karczma nie wypuszcza mnie dalej z miasta. Żyję z opowieści innych. Bardzo chętnie ich słucham i wtedy mogę powrócić do swojej młodości. Jeżeli kiedyś będziecie chcieli, to sam Wam coś opowiem - roześmiał się.
Do karczmy wszedł goblin. Karczmarz szybko ziścił jego zamówienie.
- Ja Cię chyba skądś znam. Pamiętam. Wyzywałeś mnie kiedyś od nudziarzy i sztywniaków - roześmiał się i machnął ręką. - Siadaj i słuchaj, bo nasz towarzysz opowiada o sobie, a jest to wielki wojownik. - Wskazał na siedzącego obok człowieka, który przed chwilą chwalił się szramą.
Stare 27-07-2011, 09:54
Awatar Tyrael
Tyrael Tyrael jest offline
Mówiący szeptem

Tyrael jest na właściwej drodze
Domyślnie

Bierze samogon i zanosi krasnoludowi. Podbiega zgrabnie do mrocznego elfa i pyta się z uśmiechem. Co podać?
it's death on repeat
in the battlefield
we die
in the battlefield
we say goodbye
Stare 27-07-2011, 10:19
Awatar MusicKris
MusicKris MusicKris jest offline
Szukający drogi

MusicKris is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Bierze duży łyk piwa . No dobra więc posłucham tej opowiesci , sam dużo podróżuje. Po chwili upija trochę piwa i z zaciekawieniem słucha słów człowieka obok .
Stare 27-07-2011, 11:13
Awatar blue
blue blue jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Gilde: ---
blue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

- Wielki, czy też nie to sprawa ludzi. Każdy może sądzić inaczej. - zaczął. - Tutaj muszę rozwiać Wasze stereotypy dotyczące smoków. Tak, to prawda, że są straszne, ale są zarazem niczym w porównaniu ze stworami w Lesie Mroku. Byłem tam tylko 3 razy, ale każda wyprawa była inna. Monstra nie działają tam instynktownie, ale myślą, trzeba być gotowym na wszystko. - wziął łyk piwa i wyjął z kieszeni dwie smocze łuski. - Proszę, weźcie je. Zwróćcie uwagę na fakturę, ich dotyk jest niepowtarzalny. Nie przypominają niczego z czym wcześniej się spotkałem. Oczom siedzących z człowiekiem pokazały się dwie smocze łuski, każda wielkości dłoni dziecka, koloru czarnego. Po przejechaniu palcem można było odczuć zimno, ale zarazem ciepło i postrzępioną krawędź.

MLP FAN

20 % cooler

Ostatnio edytowane przez blue ; 27-07-2011 o 11:15
Stare 27-07-2011, 11:26
Awatar Varulv
Varulv Varulv jest offline
Definicja dyskusji

Varulv jest naprawdę dobry/aVarulv jest naprawdę dobry/aVarulv jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Krasnolud wziął łyk samogonu prosto z butelki. "Tego było mi trzeba"- pomyślał, po czym odpasał topór i położył na taborecie obok. Z uwagą słuchał słów łowcy przygód, zastanawiając się, czy nie są przesadzone i czy mężczyzna ma większe doświadczenie w łowach od niego. Rozejrzał się w poszukiwaniu odpowiedniego dla siebie towarzystwa, lecz nie znalazł nikogo godnego uwagi, a nie chciał dołączać się do dużej grupki. Słuchając mężczyzny spojrzał z pobłażliwym uśmiechem na ciemny ognik wyczarowany przez mrocznego elfa.
Stare 27-07-2011, 11:35
Awatar Kaj
Kaj Kaj jest offline
Piszący przeznaczenie
Zasłużony dla forum

Kaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

- Dziękuję za ten wspaniały dar - rzekł karczmarz, biorąc łuskę do ręki. Tak, to był niezwykle cenny dar, gdyż pochodził z gatunku smoków, który groził całkowitym wymarciem. - Przypomina mi czasy, kiedy sam polowałem na smoki. - Tak, to prawda, jednak smok, z którego pochodzi ten skrawek łuski, był najsłabszym przeciwnikiem. Kiedyś żyły w stadach, które zabijało się jak kaczki. Teraz były niezwykle rzadko spotykane, a żyły pojedynczo. Problem nie polegał na zabiciu smoka, lecz na znalezieniu go. - Musi być z Ciebie wyśmienity wojownik, skoro poradziłeś sobie ze smokiem. Tylko najodważniejsi wojownicy zapuszczają się w Las Mroku - Taak, zwłaszcza teraz kiedy co drugi szlachcic jedzie tam na łowy, chociaż nigdy wcześniej nie miał w ręce miecza. - Zapewne ktoś taki jak Ty nie może odpędzić się od niewiast. - Dolał mu trunku do kufla.
Stare 27-07-2011, 11:47
Awatar MusicKris
Szukający drogi

Domyślnie

-Łuska smoka ... Hmmm... sądząc po wyglądzie tej łuski to był młody osobnik , jednak i tak Ci gratuluję zabicia takiej bestii . - Po tych słowach wziął łyk piwa . Las Mroku powiadasz ? Byłem na polowaniu i przypadkowo się zapusciłem do Lasu Mroku , napdali mnie bandyci uciekałem i sił w nogach , potem ześlizgnołem sie i spadłem w przepaść na szczęscie złapałem sie za gałąź , poczekałem aż bandyci , odejdą , potem upolowałem pare wiewiórek i zrobiłem sobie kolacje , o świcie ruszyłem do twojej karczmy Po chwili zamówił kolejne piwo .
Stare 27-07-2011, 11:49
Awatar Varulv
Varulv Varulv jest offline
Definicja dyskusji

Varulv jest naprawdę dobry/aVarulv jest naprawdę dobry/aVarulv jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Krasnolud parsknął głośno wyczuwając ironię w słowach karczmarza. Gdyby powiedział to któryś z gości, z pewnością postawiłby mu butelkę i zaprosił do stolika, do gry. Karczmarz pewnie nie byłby tym zainteresowany. Krasnolud obiecał sobie dać mu solidny napiwek. Ponownie rozbawił go goblin, ciurkiem "niezwykle ciekawą" historię. Mistrzem opowieści raczej on nigdy nie zostanie. Krasnolud wypił kolejny łyk samogonu, zastanawiając się, czy nie podejść do drowa.

Ostatnio edytowane przez Varulv ; 27-07-2011 o 11:52
Stare 27-07-2011, 11:53
Awatar Kaj
Kaj Kaj jest offline
Piszący przeznaczenie
Zasłużony dla forum

Domyślnie

- Co się śmiejesz? - krzyknął do rozweselonego biesiadnika. - Rozbawiły Cię moje słowa? Zapraszamy do nas.
Podał kolejne piwo, w największym kuflu, jaki znalazł, bo opowieść o wiewiórkach niezwykle go zainspirowała. On sam nigdy nie polował na te groźne, rude stworzenia.
Stare 27-07-2011, 11:57
Awatar MusicKris
Szukający drogi

Domyślnie

Goblin zaczoł pić piwo , po chwili spytał sie karczmarza : Może pójdziemy razem zapolować do Lasu Mroku by zdobyć chwałę ? Możemy pójśc z tamtym mrocznym elfem i krasnoludem , wyglądają jak by się znali na zabijaniu .

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów