Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Forum organizacyjne > Nowości związane z forum

Nowości związane z forum Czyli zbiór zmian, działań i ogłoszeń związanych z forum.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-11-2013, 00:45
chomik111 chomik111 jest offline
Zagubiony

chomik111 is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Uncross Zobacz posta
Kto będzie prowadził i aktualizował codziennie najlepsze eq, hit i inne pierdoły? Trochę popłynąłeś z fantazją. A rejestracja taka, a nie inna by nie rejestrowały się boty ;).
Nic nie trzeba aktualizować poprostu zobaczyłeś fajny hit i miałes refleks żeby print screna nacisnąć to sobie wklejasz, temat jest luźny i każdy może się w nim pochwalić ciosem to samo dotyczy eq czy statów i wcale nie fantazjuję bo prawie na każdym forum gry mmorpg znajdzie się taki temat to podstawa.

Co do botów, capatcha zabezpiecza lepiej niż ten cały proces rejestracji nawet gdyby trzeba tam było podać rozmiar buta i kolor majtek.

Cały czas zmierzam do tego że forum to miejsce gdzie ludzie dzielą się spostrzeżeniami i przemyśleniami, jedni pytają drudzy odpowiadają a trzeci dyskutują z drugimi i się kręci. Natomiast to forum wygląda jak poradnik + trochę opowiadań czyli coś co czyta się raz i już nie wraca.
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-11-2013, 06:57
Awatar pa1ner
pa1ner pa1ner jest offline
Dyskutant

Miejscowość: Poznań
pa1ner niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Cytat:
Nic nie trzeba aktualizować poprostu zobaczyłeś fajny hit i miałes refleks żeby print screna nacisnąć to sobie wklejasz, temat jest luźny i każdy może się w nim pochwalić ciosem to samo dotyczy eq czy statów i wcale nie fantazjuję bo prawie na każdym forum gry mmorpg znajdzie się taki temat to podstawa.

http://forum.sfgame.pl/search.php

http://forum.sfgame.pl/showthread.ph...efakty+misjach

Jest pełno takich tematów takich jak powyższy, a Twój pomysł to po prostu śmietnik.

Cytat:
Co do botów, capatcha zabezpiecza lepiej niż ten cały proces rejestracji nawet gdyby trzeba tam było podać rozmiar buta i kolor majtek.
Forum jest bardzo dobrze zabezpieczone przed botami, a capatcha nie gwarantuje nic.

Cytat:
Cały czas zmierzam do tego że forum to miejsce gdzie ludzie dzielą się spostrzeżeniami i przemyśleniami, jedni pytają drudzy odpowiadają a trzeci dyskutują z drugimi i się kręci. Natomiast to forum wygląda jak poradnik + trochę opowiadań czyli coś co czyta się raz i już nie wraca.
Patrząc na to że cały czas tutaj wchodzisz to niezbyt dobrze działa.

Ostatnio edytowane przez pa1ner ; 20-11-2013 o 07:05
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-11-2013, 16:34
Awatar zdzisiek
zdzisiek zdzisiek jest offline
Piłkarz ^^

Miejscowość: Białystok
zdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Kiedyś, kiedy Uncross obejmował stanowisko admina na forum, przewinęła się informacja, że ma się pojawić opcja na forum "Podziękuj za post" (coś takiego jest na forum ss i chyba też bm). Można do tego pomyslu powrócic - zawsze to jakaś frajda
+Proponuję organizować więcej oficjalnych konkursów i jakoś je rozreklamować na serwerwch - zawsze to zwiększy aktywność.
+Proszę o usunięcie zbędnych postów typu "Popieram tego gościa" oraz nic nie warte posty mówiące ze trzeba aktualizować grę (każdy głupi to wie, a post odbiega od tematyki tego wątku).

|Regulamin||FAQ||Szukaj||Kącik Sportowy|
"My definition of stupid is wasting your opportunity to be yourself, because I think everybody has a uniqueness and everybody's good at something"

VeB!<3

Odpowiedz z cytatem
Stare 25-11-2013, 19:45
Rep
Gość

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez zdzisiek Zobacz posta
Kiedyś, kiedy Uncross obejmował stanowisko admina na forum, przewinęła się informacja, że ma się pojawić opcja na forum "Podziękuj za post" (coś takiego jest na forum ss i chyba też bm). Można do tego pomyslu powrócic - zawsze to jakaś frajda
Nie trzeba daleko szukać- opcja dziękowania za post jest na forum niemieckim.
Odpowiedz z cytatem
Stare 27-11-2013, 08:23
Szagi Szagi jest offline
Zagubiony

Szagi jest na właściwej drodze
Domyślnie

Moim zdaniem zmiana forum cos zmieni ale nie duzo.. ludzie nie zaczynaja grac w gre bo na forum moge podyskutowac o samochodach.. bez sensu.. gram tutaj juz 3 lata a zarejestrowalem sie dopiero przed wczoraj.. zmiencie cos w grze! i tu wiadomosc do jakiegos moderatora czy admina nie wiem.. stworzcie jakis watek na forum co chetnie by bylo widziane w grze i zobaczycie jakie beda odpowiedzi.. oczywiscie nie 1000 grzybow co weekend za free albo jakies takie ulatwienia tylko moze jakis inny styl walki ? albo bardziej satysfakcjonujace spedzenie czasu na robieniu misji a nie spogladanie ile czasu zostalo. Mysle ze dobrym pomyslem jest czesto zrobienie jakiejs samodzielnej misji? ze cos tam trzeba zrobic lub ISC. To co teraz jest, jest poprostu nudne.. wielu z moich kumpli przestalo w to grac bo poprostu im sie to znudzilo.. pomysly o zalozeniu dzialow na temat "zrobmy dzial o samochodach" jest dla mnie smieszny.. nie wiem moze ja jestem glupi albo cos ale ja nie przychodze na forum "dzielic sie" z jakims typem na temat moich pogladow na temat felg do fiata 126p albo do trabanta... Tylko przyjde popatrzec jakies ciekawostki typu wyrazenie swoich pogladow na temat gry (wady i zalety ) oraz checi zmiany czegos albo ( jesli nie wiem ) to dowiedziec sie ze eventy sa co weekend! Ta gra ma sie rozwijac isc do przodu a nie stac w miejscu ! nie znam sie na tym waszym projektowaniu stron jakichs "Boardach" czy jak sie to nazywa nawet nie wiem co to jest ale jesli myslicie ze to cos da to zrobcie to ale zwrodzcie uwage jak wyglada przebieg gry i spedzanie czasu nad nia ze strony normalnego goscia siedzacego przed komputerem. Ma on do wyboru "Karczme" "Zbrojownie" "gabinet magii' no i "Lochy" bym zapomnial ( i dzieki naszym geniuszom reszte mojego wolnego czasu spedzilbym na czytaniu wypocin w dziale "co dzis robilem" ) dajcie cos nowego.. takiego nietypowego. Widze ze wprowadziliscie telewizor i ten kociol z wiedzma.. bardzo fajne i podoba mi sie :) ale tak jak mowilem inny przebieg misji to jest po pierwsze.. chetnie przyjme wrogie nastawienie do mojego postu ale tez chetnie odpowiem na pytania.; )
Odpowiedz z cytatem
Stare 27-11-2013, 14:22
Awatar zdzisiek
Piłkarz ^^

zdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Szagi Zobacz posta
Moim zdaniem zmiana forum cos zmieni ale nie duzo.. ludzie nie zaczynaja grac w gre bo na forum moge podyskutowac o samochodach.. bez sensu.. gram tutaj juz 3 lata a zarejestrowalem sie dopiero przed wczoraj.. zmiencie cos w grze! i tu wiadomosc do jakiegos moderatora czy admina nie wiem.. stworzcie jakis watek na forum co chetnie by bylo widziane w grze i zobaczycie jakie beda odpowiedzi.. oczywiscie nie 1000 grzybow co weekend za free albo jakies takie ulatwienia tylko moze jakis inny styl walki ? albo bardziej satysfakcjonujace spedzenie czasu na robieniu misji a nie spogladanie ile czasu zostalo. Mysle ze dobrym pomyslem jest czesto zrobienie jakiejs samodzielnej misji? ze cos tam trzeba zrobic lub ISC. To co teraz jest, jest poprostu nudne.. wielu z moich kumpli przestalo w to grac bo poprostu im sie to znudzilo.. pomysly o zalozeniu dzialow na temat "zrobmy dzial o samochodach" jest dla mnie smieszny.. nie wiem moze ja jestem glupi albo cos ale ja nie przychodze na forum "dzielic sie" z jakims typem na temat moich pogladow na temat felg do fiata 126p albo do trabanta... Tylko przyjde popatrzec jakies ciekawostki typu wyrazenie swoich pogladow na temat gry (wady i zalety ) oraz checi zmiany czegos albo ( jesli nie wiem ) to dowiedziec sie ze eventy sa co weekend! Ta gra ma sie rozwijac isc do przodu a nie stac w miejscu ! nie znam sie na tym waszym projektowaniu stron jakichs "Boardach" czy jak sie to nazywa nawet nie wiem co to jest ale jesli myslicie ze to cos da to zrobcie to ale zwrodzcie uwage jak wyglada przebieg gry i spedzanie czasu nad nia ze strony normalnego goscia siedzacego przed komputerem. Ma on do wyboru "Karczme" "Zbrojownie" "gabinet magii' no i "Lochy" bym zapomnial ( i dzieki naszym geniuszom reszte mojego wolnego czasu spedzilbym na czytaniu wypocin w dziale "co dzis robilem" ) dajcie cos nowego.. takiego nietypowego. Widze ze wprowadziliscie telewizor i ten kociol z wiedzma.. bardzo fajne i podoba mi sie :) ale tak jak mowilem inny przebieg misji to jest po pierwsze.. chetnie przyjme wrogie nastawienie do mojego postu ale tez chetnie odpowiem na pytania.; )
Po 1. primo - w sprawie gry mamy niewiele do powiedzenia, tutaj decyduja Niemcy (tworcy gry) i to oni wprowadzają aktualizacje. Zresztą ostatnio wprowadzili nową. Fakt - moglibg je wprowadzać częściej i wiecej, ale przecież nie będą tego robić co tydzien...
Po 2. primo - to jest temat o zmianach NA FORUM a nie W GRZE, wiec post wydaje się być bez sensu.
Po 3. primo - moze Ciebie dział o motoryzacji, filmach itd. nie interesuje, ale innych owszem i po to one są stworzone.
Po 4. primo - to prawda, że to forum jest o sfgame, ale działy ogólnotematyczne na 100% nie zaszkodzą... Chodzi o to, żeby gracz sf został na dłużej, bo może podyskutować o muzyce, sporcie etc., a nie zobaczyć i wyjść - każdy powinien znaleźć sobie cos ciekawego ;)

"My definition of stupid is wasting your opportunity to be yourself, because I think everybody has a uniqueness and everybody's good at something"

VeB!<3

Ostatnio edytowane przez zdzisiek ; 27-11-2013 o 14:24
Odpowiedz z cytatem
Stare 27-11-2013, 21:45
Hermin Hermin jest offline
Zbanowany

Miejscowość: Kurpiowszczyzna
Hermin jest na właściwej drodze
Domyślnie

Odpowiem trochę po łacinie, trochę po polsku.
Primo (czyli po pierwsze) – pierwsze, drugie i trzecie primo ma swoje źródło w dawnych tekstach satyrycznych które wykpiwały nieuctwo tych, którzy lubili używać słów obcych nie rozumiejąc ich.
Secundo – trochę powspominam. Prawie trzy lata temu kolega z innej gry na przeglądarkę polecił grę "Shakes&fidget". Założyłem konto w grze, spodobał się klimat tej gry i tak jakoś się złożyło że gram do dzisiaj w zasadzie bez większych przerw. Z początku odwiedzałem forum bo mimo swych wad było fajnie - ale wszystko z czasem się kończy.
Tertio – Obecna forma forum wygląda nieprofesjonalnie: krzaczki zamiast typowo polskich literek, sprzeczne informacje (przed zalogowaniem pisze np. coś takiego: 'Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:25.' a po zalogowaniu pokazuje właściwy czas 'Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:25.')
Quarto – Odnoszę wrażenie że na forum panuje bałagan, człowiek błądzi po forum i zastanawia się w którym miejscu może to być zamieszczone - np. w dziale "Offtopic' jest kategoria "'Ogólne' - Opis: 'Tematy, których nie da się umieścić w powyższych działach, ale nie dotyczą one ani gry, ani forum.'". Mamy tam np. takie tematy: : 'Ile poziomów Lochów przeszliście ?', 'Jaką rasą/klasą gracie?' - jakby na to nie patrzeć są to tematy powiązane z grą, chyba że jestem w błędzie.
Quinto – och! starczy tego pisania
Odpowiedz z cytatem
Stare 27-11-2013, 21:57
Awatar zdzisiek
Piłkarz ^^

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Hermin Zobacz posta
Odpowiem trochę po łacinie, trochę po polsku.
Primo (czyli po pierwsze) – pierwsze, drugie i trzecie primo ma swoje źródło w dawnych tekstach satyrycznych które wykpiwały nieuctwo tych, którzy lubili używać słów obcych nie rozumiejąc ich.
Secundo – trochę powspominam. Prawie trzy lata temu kolega z innej gry na przeglądarkę polecił grę "Shakes&fidget". Założyłem konto w grze, spodobał się klimat tej gry i tak jakoś się złożyło że gram do dzisiaj w zasadzie bez większych przerw. Z początku odwiedzałem forum bo mimo swych wad było fajnie - ale wszystko z czasem się kończy.
Tertio – Obecna forma forum wygląda nieprofesjonalnie: krzaczki zamiast typowo polskich literek, sprzeczne informacje (przed zalogowaniem pisze np. coś takiego: 'Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:25.' a po zalogowaniu pokazuje właściwy czas 'Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:25.')
Quarto – Odnoszę wrażenie że na forum panuje bałagan, człowiek błądzi po forum i zastanawia się w którym miejscu może to być zamieszczone - np. w dziale "Offtopic' jest kategoria "'Ogólne' - Opis: 'Tematy, których nie da się umieścić w powyższych działach, ale nie dotyczą one ani gry, ani forum.'". Mamy tam np. takie tematy: : 'Ile poziomów Lochów przeszliście ?', 'Jaką rasą/klasą gracie?' - jakby na to nie patrzeć są to tematy powiązane z grą, chyba że jestem w błędzie.
Quinto – och! starczy tego pisania
Po 1. primo, forum i tak wygląda o wiele lepiej, niż jeszcze kilka lat temu, więc już tak się nie czepiajmy.
Po 2. primo, nie wydaje mi się, żeby można byłoby na tym forum się pogubić, ale to tylko moje zdanie.
Po 3. primo, wiem, o co chodzi z "primo" i nie trzeba mnie w tej sprawie pouczać

VeB!<3

Odpowiedz z cytatem
Stare 28-11-2013, 16:56
Awatar Bqczek
Bqczek Bqczek jest online
Dziamdziak

Miejscowość: Szczecin
Bqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławę
Domyślnie

Cytat:
Ja tam polskie litery widzę poprawnie, sprawdź czy masz ustawiony właściwy język na forum.

Strefę czasową także ustawiasz sobie jaką chcesz.

Cytat:

Każdy dział jest opisany, więc ciężko zabłądzić.

"Ile poziomów lochów przeszliście" czy "Jaką rasą/klasą gracie" nie dotyczą gry lecz samych użytkowników.
Stare 30-11-2013, 01:47
Uncross
Gość

Domyślnie

Obecnie w tym temacie legalnymi postami będą tylko te, które będą sensownie przedstawiały TO CO MOŻNA ZMIENIĆ NA FORUM. Gra nas na chwilę obecną nie interesuje, dobrze wiem jak to działa i dziesiątki postów z tą samą informacją niczego nie zmienią. Mimo to forum nadal można poprawiać i konfigurować, więc tutaj niech się wypowiadają tylko Ci, których faktycznie coś denerwuje lub mają jakiś pomysł, który może zaowocować skokiem statystyk.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów