Wątek: [32] Wisniaaa
Zobacz pojedynczy post
Stare 24-09-2016, 20:39
HowToWisnia HowToWisnia jest offline
Błądzący

HowToWisnia jest na właściwej drodze
Domyślnie

Witam wszystkich
Od teraz nie będzie wpisu statystyki, bo nie jest ani ciekawy ani prawdziwy [pisząc pamiętniku to zauważyłem, że bez zmiany itemku nagle mi gdzieś statystyka znika albo dochodzi, a czegoś innego znika]

Przedstawienie Postaci

Zmiany
Najważniejsza zmiana to różdzka stara miała koszmarny rozrzut co prawda dawała inte gdzie ta daje wytrzymkę, ale pokombinowałem itemkami z magusia i wyszło coś sporo lepszego.
Sporo zmian w wieży, a tym bardziej u woja.

Lochy I Inne

Od Siebie
Strasznie ruszyłem z wieżą i strefą mroku, mam sporo screenów z udanymi lochami/wieżą na końcu będę miał pytanie też, ale to później.
Kupiłem specjalnie grzybki by w ten weekend kupić 50% gryfa i zrobić 22 piwka, raczej nie liczę na żadnego epika.
W wieży ludzie są nawet lepiej uzbrojony ode mnie np woj który ma 3 item 210+ do 3cech i jedno 220 które czeka na klejnocik dobry.
Jutro pewnie też dam pamiętnik żeby oczyścić pocztę z walk, bo mam sporo nieudanych prób i udanych, bo praktycznie zawsze zapisywałem, ostatnio inwestuje też sporo w statystyki jak mogę to zawsze dodaje 10 do głównej cechy.
Kombinuje też żeby w ten weekend spuścić kolejną aurę kibla, brakuje mi 90 aury, a szczerze to nwm czy dam radę, bo jest plan i teoretycznie mam co tylko nie wiem czy warto, bo czy to zmieni coś jeżeli w 2 spuszczę kibel czy w 3 znając mnie pewnie i tak w 2 to zrobię, bo jestem ciekaw co z niego dostanę.
Dobra zbliżamy się do końca więc jeżeli chcecie wyrazić opinie na temat pamiętnika macie tutaj możecie też napisać czy wstawiać same udane próby czy nieudane też

Do następnego poradnika
Odpowiedz z cytatem