Wątek: [32] Wisniaaa
Zobacz pojedynczy post
Stare 01-09-2016, 11:27
HowToWisnia HowToWisnia jest offline
Błądzący

HowToWisnia jest na właściwej drodze
Domyślnie

Witam wszystkich
Postanowiłem umieścić dziś wpis, bo jednak jest sporo czasu, a na postaci są zmiany i postępy

Przedstawienie Postaci

Statystyki
Siła: 542 podstawy, 435 wyposażenia, 68 pupile
Zręczność: 542 podstawy, 435 wyposażenia, 48 pupile
Inteligencja: 892 podstawy, 2513 wyposażenia, 916 eliksir 25%, 259 pupile
Wytrzymałość: 766 podstawy, 1934 wyposażenia, 736 eliksir 25%, 240 pupile
Szczęście: 715 podstawy, 951 wyposażenia, 0 eliksir 25%, 83 pupile

Lochy

Zmiany
To czapka z 181 do cech i klejnotem wytrzymałosci 224 [starą dostał maguś] i trinket 184 do 3 cech bez klejnota

Wieża

Od siebie
Nareszcie zmieniłem coś w swoim eQ, bo rzeczy były na tyle stare, że nawet artfekaty do 3 cech bez klejnota są lepsze od nich, a do zmiany są jeszcze 2 rzeczy, ale to dopiero jak będą klejnoty na inteligencję, bo sądzę, że mam jej za mało.
Odpaliłem też jedną nieśmiertelke i dzięki niej zrobiłem kilka lochów, a mój woj dostał nawet bardzo fajny hełm.
Zwiad się z ubraniem nic nie zmienił nadal ma badziewną broń, hełm i rekawice tylko udało mi się lepszy pas dla niego znaleźć.
Gdybym obecnie miał napisać która z postaci wieży jest najprzydatniejsza to byłby to woj który robi obecnie dobrą robotę, bo na 7.5 mln woja zrobił praktycznie 3 miliony, a to jest najwięcej z wszystkich.
Teraz będę próbował raczej moje lochy zrobić, bo następny przeciwnik to zwiad, a jako iż mój zwiad jest strasznie słaby to chyba nie ma sensu próbować tego zrobić.
Obecnie też ulepszam kwatere robotników na poziom 12 żeby te klejnoty jednak się szybciej robiły, bo obecnie robią sie 5h 20 min co wychodzi, że na dzień zazwyczaj max 3 klejnoty wykopie, a obecnie mam takie szczęście, że 90% z nich to siła i zręka.
Skończymy już ten pamiętnik, a jeżeli chcecie wyrazić opinie na jego temat czy napisać co wam się podoba, a co nie albo dać jakąś uwagę to zapraszam tutaj

Do następnego pamiętnika
Odpowiedz z cytatem