Zobacz pojedynczy post
Stare 17-12-2017, 19:31
Awatar Arathel
Arathel Arathel jest offline
Tajemnica wiedzy

Gilde: s32
Arathel jest nieoszlifowanym diamentemArathel jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

Wczoraj skończyłem Horizon Zero Dawn i jestem absolutnie oczarowany tą grą. Świat po apokalipsie, w której dominują roboty, a w zdecydowanej mniejszości występują ludy zbieracko-łowieckie. Niesamowitym elementem gry jest polowanie na maszyny za pomocą różnych broni (przede wszystkim włócznie i modyfikowane łuki) jak i technik (poznawanie słabszych stron i dostosowanie strategii pod każdą maszynę). Ale to co zdecydowanie w tej grze jest najciekawsze to - fabuła a przede wszystkim ukazanie losów świata zniszczonego przez błędy ludzkości. Wiele zapisów rozrzuconych po świecie czy to w formie pamiętników czy głosowych przekazów, mnóstwo ruin zarośniętych przez roślinność i kryjących swoje tajemnice, niesamowita różnorodność lokacji poprzez lasy, jeziora, pustynie aż po ośnieżone szczyty...I do tego wszystkiego przepiękna grafika, chyba najlepsza jaką dotąd widziałem :)

Niestety jest to tzw. "exclusive" na konsolę PS4 ale kto ma możliwość pograć - polecam gorąco :)

"Ten, który walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas."
Odpowiedz z cytatem