Shakes & Fidget - The Game - Supportforum

Shakes & Fidget - The Game - Supportforum (http://forum.sfgame.pl/index.php)
-   Gry (http://forum.sfgame.pl/forumdisplay.php?f=238)
-   -   [Dyskusja] Playa Games pracuje nad nową grą (http://forum.sfgame.pl/showthread.php?t=60990)

razor 13-02-2017 19:32

Playa Games pracuje nad nową grą

Hej,

Jakiś czas temu Playa Games (twórcy Shakes&Fidget) ogłosiła, że ma w planach wypuszczenie na rynek dwóch nowych gier. Jedna z nich miałaby ujrzeć światło dzienne już pod koniec tego roku.

Cytat:

The plan is to launch two more games under this name over the next two years.
One of these is a new strategy game based on the "Shakes & Fidget" success story, and planned to launch before the end of 2017.
Mniej więcej w tym samym czasie Playa rozpoczęła również poszukiwania programisty znającego silnik Unity. Jest to o tyle ciekawe, że silnik ten pozwala na tworzenie gier w 3D/2D. Czyżby Playa zdecydowała się spróbować czegoś nowego i tym razem miała zamiar zawalczyć o graczy preferujących bardziej dynamiczną rozgrywkę? Nie byłaby to pierwsza gra przeglądarkowa oparta na tym silniku więc w mojej ocenie jest to dość prawdopodobne. Są to co prawda tylko moje spekulacje ale wolałbym by okazały się prawdą bo SoccerStar i Bloodmoon to niemalże klony Shakes&Fidget ze zmienioną szatą graficzną.

Sama Playa wydaje się wiązać z nową produkcją dość duże nadzieje bo ich prognozy nt. przychodu są dość optymistyczne:

Cytat:

This will see this year's sales leap well over the 10 million euro mark
A jakie są Wasze opinie? Uda im się podbić rynek nowym tytułem czy może okaże się kompletną klapą?

sztach 13-02-2017 19:49

Jeszcze nie wiadomo co to będzie, to co dopiero spekulować o tym, że to nie wypali

razor 13-02-2017 19:58

No może źle to ująłem ale forum w porównaniu do wcześniejszych lat ledwo zipie więc każda forma aktywności się przyda.
Więcej prawdopodobnie będziemy wiedzieć dopiero po tegorocznym Gamescomie. Tak przynajmniej było z Tiny Islands o ile dobrze pamiętam.
Mimo to jednak sam fakt, że zabrali się za pracę nad czymś nowym jest ciekawy. Zwłaszcza, że poświęcając czas na nową produkcję mniej czasu będą poświęcać obecnym. :x

sztach 13-02-2017 20:25

do sierpnia jeszcze daleko, więc raczej się prędko nie dowiemy o tym, co to będzie :<

YUNO DDL 13-02-2017 20:37

Jeżeli kontent będzie dobry to czemu nie, bo ss, bm i ti im nie wyszedł ;p

sztach 13-02-2017 23:20

ti jest fajne, ale zostawione na pastwe losu

YUNO DDL 14-02-2017 11:02

Cytat:

Zamieszczone przez sztach (Post 415465)

No może i fakt, ti wyszedł, bo ma ciekawy kontent właśnie. Ale jednak Shakes cieszy się większą popularnością i tak zostanie. :ok:

chris212 14-02-2017 11:20

Cytat:

Zamieszczone przez sztach (Post 415465)

Tak bardzo się zgadzam, świetnie się bawiłem przy wyspie, szczególnie że grało tam kilka osób z naszego forum. Szkoda że tytuł został opuszczony i jedynymi "aktywnościami" są tam promocje na perły...

Co do tematu to nie napalam się bo mieliśmy już:

- BM, czyli lepszego sfa w klimacie wampirów, gra miała przejąc sporą część community sfa i z czasem mu dorównać popularnością
- SS, j. w. tylko w klimacie piłki nożnej, tytuł równie kiepski ale o dziwo w tej chwili gra w to więcej ludzi niż w tego "amejzing i osom" BMa

W skrócie - nie ufam PG, udała im się tylko jedna gra i to wszystko, cała reszta to pasmo porażek więc jestem dziwnie spokojny że tak będzie i tym razem, a całe szumne zapowiedzi skończą się na kolejnej dawce "miłości" dla sf game :)

murat 10-03-2017 21:24

moim zdaniem inne produkcje im nie wyszły i sf game jest jedyną ich dobrą grą

Repeq 10-03-2017 21:42

Cytat:

Zamieszczone przez lordek (Post 416543)
moim zdaniem inne produkcje im nie wyszły i sf game jest jedyną ich dobrą grą

Co za herezje prawisz? :boks: Tiny Island też było bardzo fajną grą, niestety tak jak wyżej było powiedziane- pozostawiona sama sobie... Gdyby tylko angażowali się w nią trochę bardziej...

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:45.